Kumaş Lazer Kesim - DENİZHAN LAZER

Lazer kesim ve lazer baskı
İçeriğe git

KUMAŞ LAZER KESİM

Lazer kesim sistemimizle firmamızda her türlü kumaşa lazer kesim işleri yüksek kapasiteyle hızlıca ve lekesiz yapılır.

Her Kumaşa Lazer Kesim Yapıyoruz

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, sentetik kumaşlar lazer kesime çok iyi yanıt verir. Lazer kesimde lazer ışını kontrollü şekilde kumaşı eritir ve iplik atmayı önler. Ayrıca her türlü kumaşa lazer kesim yapabiliriz, bizim için fark etmez.

Kumaş Lazer Kesim Fiyatı

Kumaş lazer kesim fiyatı için öncelikle tercih ettiğiniz desen hazırlanıp sonra makinede bir numune çalışması yapıldıktan sonra kesim fiyatı verilebilir. Çünkü kumaşın cinsi, desenin yoğunluğu ve lazerin uygulama alanı fiyatta değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden firmamızda bir numune yapıldıktan sonra fiyat verilebilmektedir.

İstanbul'da Kumaşa Lazer Kesim İşleri Yapıyoruz

İstanbul'da kumaş lazer kesim alanında profesyonel lazer kesim hizmeti sunmaktayız. Tercih ettiğimiz en son teknoloji CO₂ tipi lazer kesim makineleri ile her türde kumaş üzerine kesim ve desen işleme yapabiliriz. Tercih ettiğimiz lazer kesim makinelerinin hassas ve güçlü özellikleri sayesinde; kumaş dokusunda leke bırakmadan en kaliteli şekilde kumaşa lazer kesim işlemleri gerçekleştirebiliriz. İçeriğinde kullanılan malzemelere göre saten, süet, güderi, şifon, tül, tafta, sandy, dalgıç kumaş ve buna benzer sentetik kumaş üzerine istediğiniz her türlü çiçek kesimi, şekil ve desen kesim işleri firmamızda titizlikle yapılmaktadır.

1999'dan günümüze lazer kesim firması olarak, kumaş üzerine lazer kesim faaliyetlerimizi yüksek kapasiteyle, hızlı, temiz ve zamanında yapmaktayız.

Kumaş ürünlerinize lazer kesim yaptırmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
 :: İletişim ::
 info@denizhanlazer.com
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır - Denizhan Lazer
İçerik ve resimlerin kullanımı yasaktır.
İçeriğe dön